Yandex.Metrica

METROPOL YERİNDE HALI YIKAMA
0 532 212 68 57


METROPOL YERİNDE HALI YIKAMA

Sipariş vermek veya kaydetmek için

ŞİMDİ ARA

0 212 486 22 42

0 532 212 68 57

Metropol-yerinde-halı-yıkama


Yerinde Halı Yıkama Hizmeti ,Yerinden kalkması yada kaldırılması mümkün olmayan halıların, iş yerinize yada evinize gelerek yerinde yıkama işlemidir. Duvardan duvara halı yada halıflexler yapıştırıcılar ile yere sabitlendiğinden yerinden çıkarılması ve tekrar yapıştırılması extra maliyetler doğurur. Uzman ekip ve teknolojik makinelerimizle Yerinde halı yıkama işinde yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine karşılık vermekteyiz.
Kir ve lekenin cinsine göre uyguladığımız özel solusyonlarımızla; çay, kahve, çimen, yağ benzeri organik lekeler için ayrı, tükenmez kalem, sakız, yağ gibi kir ve lekeler için ayrı işlemler uygulayarakhalılarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturmaktayız.

Yerinde Halı Yıkama Hizmetinde Profesyonellik

Metropol Yerinde Halı Yıkama ile duvardan duvara olan halılarınız: Daha Kuru. Daha Temiz. Daha Sağlıklı.

Daha Kuru Yerinde Halı Yıkama:

Metropol Yerinde Halı Yıkama ile halılarınız daha çabuk kurur. Ev ve işyerinizdeki halınızı yıkandıktan çok kısa bir süre sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yıkanan halıların çok kısa sürede kuruması sayesinde ev veya işletmenizde işler aksamadan devam eder. Örneğin bir otel halısı, cami halısı veya ofis halısı düşünün, Geç kuruyacak bir halıdan dolayı bu mekanları uzun süre kapalı tutamazsınız.

Daha Temiz Yerinde Halı Yıkama:

Metropol Yerinde Halı Yıkama , halı yıkama işleminde kaliteli bitkisel şampuanlar ve son teknoloji ekipmanlarını kullanarak olabilecek en derin temizliği yapar. Kullandığımız Lazer-Promax halı şampuanı sayesinde halının fiberlerine , ipliklerine kadar nüfuz eder ve halıdaki kir ve lekeleri yüzeye iter. Sonrasında güçlü vakumlu ekipmanlarımız ile çeker ve geriye gerçekten derinlemesine temiz bir halı bırakırız. Ayrıca Metropol Yerinde Halı Yıkama ile yıkanan halılarınız daha geç kirlenir, çok daha uzun süre temiz kalır. Belli bir yatırım yapıp aldığınız halınızın kullanım ömrünü de uzatırız.

Daha Sağlıklı Yerinde Halı Yıkama:

Metropol Yerinde Halı Yıkama , halı yıkama yönteminde en gelişmiş ekipmanları ve doğal olan Lazer Promax halı şampuanı kullandığından geriye yapışkan gibi kir ve lekeleri, bakteriler ve mikropları çeken bir kalıntı bırakmaz. Evde halı yıkama işlemi içerisinde daha az oranda su kullandığından Halıfleks halının alt tabakasının ıslanmasına izin vermez.


ŞİMDİ ARA

0 212 486 22 42

0 532 212 68 57

Metropol-yerinde-halı-yıkama

Halının Olduğu Yerde Evde veya İşyerinde Ev, Ofis veya Camilerde Duvardan Duvara Halıfleks Halı Yıkama

Metropol Yerinde Halı Yıkama daha sağlıklı ve daha derinlemesine temizlik sağlayan halı yıkama yöntemi beklentilerinizin üzerinde bir memnuniyet sağlayacaktır. Duvardan duvara halı yıkama hizmetimiz olan Metropol Yerinde Halı Yıkama ve diğer tüm hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyet garantisi vermektedir.Ev,Ofis veya Camilerde Duvardan durava halıfleks Yıkama işlemlerini yerinde büyük yılların vermiş olduğu profesyonellik , deneyim ve tititzlikle yaparız.

Metropol Yerinde Halı Yıkama'nın ,Halınız için olabilecek en iyi temizliği yapacak, gerekli eğitim ve sertifikalarını almış profesyonel ekiplerine güvenin.

Neden Metropol Yerinde Halı Yıkama ?

  • Kullandığımız Oksijen bazlı Lazer Promax doğal halı şampuanı sayesinde bakteri ve alerjenlerin %98 ini yok ediyoruz.

  • Zararlı kimyasallar kullanmadığımız için halıların ömrünü uzatıyoruz.

  • Metropol Yerinde Halı Yıkama’nın 13 yıllık tecrübe ve işine saygınlığı ile müşteri odaklı çalışıyoruz.

  • Üstün Alman teknolojisi Karcher marka yıkama makinesin kuvvetli vakumu sayesinde halılarınızı daha kısa bir sürede kuruturuz.

  • Tamamen zararsız yeşil sertifikalı çevre dostu LazerPromax halı şampuanını kullanıyoruz.

  • Yıkadığımız halılar ardında yapışkan gibi kiri çeken sabun artığı bırakmaz ve çok daha geç kirlenir.

  • Sertifikalı proferyonel ekiplerimiz halınızın türüne göre en doğru işlemi uygularlar.

  • %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.


ŞİMDİ ARA

0 212 486 22 42

0 532 212 68 57

Metropol-yerinde-halı-yıkama

HALIFLEKSLERİN YERİNDE YIKANMASI

Halıfleks temizliği ve halıfleks yıkaması alanında firmamız sektöründe önde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır, temizlenmemiş halıfleksler bakteri yuvası olabilir. Kullandığımız Oksijen bazlı LazerPromax bitkisel halı şampuanı ile Halılarınızın temiz olmasını , istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış ve dezenfekte edilmiş bir şekilde hizmetimizi sağlıyoruz.İstanbul İlçelerinde Verdiğimiz Hal Yıkama Hizmetleri İle Halılarınız derinlemesine temizlenirken aynı zamanda bakım Uygulamaları ile de daha canlı renklere kavuşturulur. Ekonomik fiyatlar ve profesyonel hizmetler sunan firmamız, Halıfleks temizliği hizmetleri konusunda avantaj sağlar.Yerinde Halıflex / Halıfleks Yıkama hizmetleri almak için firmamızdan güvenilir destek alabilirsiniz.


Sipariş vermek veya kaydetmek için

ŞİMDİ ARA

0 212 486 22 42

0 532 212 68 57

Metropol-yerinde-halı-yıkama

İŞYERİ VE OFİSLERDE YERİNDE HALI YIKAMA HİZMETİ


Halılarınız özel makineler ile halınızın türüne ve iplik çeşidine göre yıkanmaktadır. Bu şekilde halılarınız ilk günkü parlaklığını, canlılığını ve ömrünü korur. Halılarınızın temizliğini yaparken kesinlikle ucuz malzemeler kullanılmamaktadır. Ayrıca tüm halılarınız deneyimli personeller tarafından temizlenmekte olup, halılarınızı temizlerken kullandığımız malzemelerin hiç biri ucuz ve kalitesiz ürünlerden oluşmamaktadır. Yerinde halı yıkama servisinde halılarınız işyerin de ve ofisiniz de itina ile temizlenir. Özel makinelerimiz ve dezenfekte edici temizlik malzemeleri ile halılarınız temizlenir. Halılarınız temizlenirken sağlığa uygun maddeler seçilmiş olup, sağlığına zarar vermeyen ürünler kullanılmaktadır.

Metropol-yerinde-halı-yıkama

Büro Halısı Yıkama Hizmeti

Ofis Ve Büro Halısı Yıkama Şirketi Olarak Ofis Halılarınıza Özel Olarak Seçtiğimiz Temizlik Ürünleri İle Hizmet Sunuyoruz. Bu Sayede Halılarınız Hiçbir Yıpranma Yaşanmadan Temizlenmiş Ve Bakım Uygulamaları Yapılmış Şekilde Size Teslim Ediliyor. Büro Halısı Yıkama Şirketi Olarak Kaliteli Temizlik Ürünleri Kullanıyoruz. Halılarınızda Bulunan Bakteriler Tamamen Giderilerek Halılarınızın Sağlık Koşullarına Uygun Olması Sağlanıyor. Büro Halısı Yıkama Şirketi Olarak Kalite Standartlarına Göre Hizmet Vermekteyiz.

Kuran Kursu Halı Yıkama Hizmeti

Kurs, Okul Ve Ofislerinizde Bulunan Halıların En İyi Şekilde Temizlenmesi İçin Firma Olarak Kalite Standartlarına Göre Hizmet Veriyoruz. Metropol Kuran Kursu Halı Yıkama Hizmeti Kapsamında Halılarınızda Bulunan Bakterilerin Giderilmesini Antibakteriyel Halı Yıkama Sistemlerimiz İle Sağlıyoruz. Halılarınızın Temizlenmesi Ve Bakımlarının Yapılması İşlemlerini Firma Hizmetlerimiz İle Edinebilirsiniz. Metropol Kuran Kursu Halı Yıkama Hizmeti Firmamız İle Ayrıca Ekonomik Şekilde Verilmektedir. 

Yerinde Ofis Halısı Temizleme Hizmeti

Ofis Halısı Temizleme Firmalarının Günümüzde Artması, Bu Faaliyet Alanına Olan Rağbetin Göstergesidir. Ofis Halısı Temizleme Hizmetlerinde En Fazla Yerinde Ofis Halısı Temizleme Hizmeti İçin Talep Oluyor. Temizlik Hizmeti İsteyenler Ofis Halılılarının Temizlenmesi İçin Ekiplerin, Ofis Halılıların Bulunduğu Alana Gelmesini Talep Ediyor. Bunun Nedeni İse Çoğunlukla Ofis Halılıların Çok Ve Ya Büyük Boyutlu Olmasından Kaynaklanıyor. Metropol Yerinde Ofis Halısı Temizleme Firması Olarak Sizlere Profesyonel Ekipler, Kaliteli Ve Ofis Halısına Özel İlaçlar Ve Doğru Bir Ekipman İle Hizmet Veriyoruz. Ofis Halılılarınızın Derinlemesine Temizlenmesi Firmamız İle Artık Mümkün.Metropol Yerinde Ofis Halısı Temizleme Firması Olarak Kaliteli Temizleyiciler Ve Doğru Uygulamalar İle Ofis Halılılarınızın Bakımlı Bir Şekilde Kalması Sağlanıyor. Bakterilerden Tamamen Arınmış Olan Ofis Halılılarınız Temiz Ve Sağlık Koşullarına Uygun Olarak Sizlere Teslim Ediliyor. Yerinde Ofis Halısı Temizleme Konusunda Firmamızdan Güvenilir Destek Alabilirsiniz.

Metropol Yerinde Ofis Halısı Temizleme Şirketleri
Son Yıllarda Artan Bir Talep Yoğunluğuna Sahne Oluyor. Yerine Ofis Halısı Temizleme Hizmetleri Konusunda En Çok Şirketler Ve Büyük Firmalar Talep Göstermektedir. Ofis Halısı Temizleme Şirketleri Ofis Halısına Özel Uygulamalar Yapmadıklarında Ofis Halısında Deformasyon Oluşabiliyor. Bu Neden İle Son Yıllarda Ofis Halısı Temizleme İşlemlerinde En Çok Temizlik İlaçları Ve Uygulamalara Dikkat Ediliyor.

Metropol Yerinde Ofis Halısı Temizleme Hizmeti, İşlemlerinde Birçok Avantaj Sağlıyor. Ofis Halılıların Yerinden Kaldırılmadan Temizlenmesi Sayesinde Ofis Halılıların Deforme Olmadan Temizlenmesine Olanak Sağlanıyor. Metropol Yerinde Ofis Halısı Temizleme Şirketi Olarak Uzman Bir Ekip Yardımı İle Ofis Halısının Özellikleri İncelenerek En İyi Hizmet Veriliyor. Derinlemesine Hijyen Ve Bakım Uygulamaları İçin Firmamızı Tercih Edin.

Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Metropol yerinde halı yıkama - Metropol yerinde halı temizleme - Metropol halı yerinde halı yıkama - Metropol yerinde halı silme - Metropol yerinde halı temizleme firmaları - Metropol yerinde halı temizleme şirketleri - Metropol yerinde halı temizleme firmalarının telefon numaraları - Metropol yerinde halı temizleme fiyatları - Metropol en iyi yerinde halı temizleme firmaları - Metropol yerinde halı yıkama firmaları - Metropol yerinde halı yıkama şirketleri - Metropol yerinde halı yıkama firmalarının telefon numaraları - Metropol yerinde halı yıkama fiyatları - Metropol en iyi yerinde halı yıkama firmaları - Metropol yerinde halı silme şirketleri - Metropol yerinde halı silme firmalarının telefon numaraları - Metropol yerinde halı silme fiyatları - Metropol en iyi yerinde halı silme firmaları gibi kelimelerden bizlere ulaşabilirsiniz